Novinky

Dnes jsem převzal klíče od našeho nového domova v Brodku u Konice. Těším se. Zítra tam malujeme a na pondělí mám objednaný stěhováky a bude velký přesun z Brna na venkov. Těším se, že štěňata budou trávit výrazně víc času venku v přírodě. A já vlastně taky. Beru to jako skvělý završení jinak velmi úspěšného roku. Dařilo se jak...

Podařilo se mi koupit domek! Takže naše dočasné brněnské bydlení je opravdu jen dočasné a v prosinci se stěhujeme na trvalo do Brodku u Konice.

Moje domácí sestava se rozrůstá o tuhle slečnu. Časem bude mít i vlastní záložku.

Jsme v polovině sedmého týdne a štěňata už vládnou veškerému mému času. Děláme velké pokroky v hygieně. Talluah už nekojí a výchova je v plném proudu. Včera proběhlo čipování a očkování. Vše proběhlo hladce. Veterinářka dorazila k nám domů a nikdo ani nepípnul. Během vyšetření mělo každé štěně k dispozici lžíci plnou jogurtu a bylo to to jediné, co...

5. října v brzkých ranních hodinách narodilo 7 štěňátek. 5 kluků a 2 holky. Všichni se mají k světu.

S radostí oznamujeme, že naše cesta do Německa byla úspěšná a březost byla u Talluah dnes potvrzená. Pokud půjde nadále vše hladce, očekávám narození štěňat kolem 5. října.

Právě jsme se vrátili z úspěšného krytí v Německu. Výsledek bude znám na konci srpna. Zájemci o štěně mě mohou kontaktovat emailem. Podmínkou je zájem o plemeno a ochota a vůle se psem pracovat.

Vrh D

25.07.2021

Tak je to tu. Obě holky hárají a s Talluah se chystáme v prvním srpnovém týdnu do Německa za ženichem. Otevírám záznamy o štěňata a hledám zájemce se zájmem o plemeno a sport.