O mně

Ahoj, já jsem Jakub Hlaváček a práci v online světě z domova si užívám zejména kvůli tomu, že mám dostatek času na své skvělé chlupaté parťáky. Bydlíme v malé vesnici Brodek u Konice na Hané, kam jsme se přistěhovali na konci roku 2021 a zaznamenali jsme tu řadu pozitivních změn.

S tollerem jsem se poprvé setkal před lety v práci, kdy mi kolega do kanceláře přivedl jednoho ze svých dvou tollerů. Tehdejší kolegyně, která byla nadšenou pejskařkou, si ho "vypůjčila" na pár hodin a strávili jsme spolu příjemný den v kanceláři. Byl to okamžik, kdy jsem se zamiloval do těchto psů a věděl jsem, že si jednou takového psa pořídím. A tak se stalo. Nyní sdílím domov s Tallunkou, kterou jsem si dovezl z Polska, její dcerou Lily a novým přírůstkem Penny, která se narodila v říjnu 2021.

Výchova našich psů probíhá pomocí moderních výcvikových metod, které se zaměřují i na inprinting a rannou socializaci. Fyzické tresty nejsou naším stylem a snažíme se své psy motivovat klikrem a hrami. Díky této metodě jsme velmi úspěšní a věnujeme se různým psím sportům, jako je poslušnost, dog dancing, triky, plavání, aportování a frisbee.

Chov psů je v naší rodině tradicí, takže máme bohaté zkušenosti s chovem a výchovou. Kromě psů mám také zkušenosti s chovem drobných hospodářských zvířat. Pokud máte zájem o naše štěňata, budeme rádi, když nás kontaktujete e-mailem. Naši psi jsou pravidelně kontrolováni veterinářem a chiropraktikem, abychom zajistili jejich zdraví a pohodu. Více informací o naší chovatelské stanici najdete v sekci Chovatelský servis.


Jak vypadáme?

Celkem obyčejně :-)