Novinky

DEN výsledky

17.06.2019

A je to. Dobrá zpráva z OFA. Tallunka a celý vrh A jsou čistí.

Zájem o štěňata z plánovaného vrhu je opravdu veliký a je jisté, že se nedostane na všechny. Štastný zájemce bude vybrán, na pořadí nezáleží. Hlavním kritériem budou podmínky a zázemí, do kterých štěňata půjdou.

Test na DEN

05.05.2019

Mám objednaný test na degenerativní encefalopatii pro Talluah a výsledek by měl být znám během pár týdnů. Výsledek bude směrodatný pro celý vrh A, neb otec vrhu tohle vyšetření již má (čistý).

Po dlouhých a složitých domluvách jsme konečně ve finále s výběrem ženicha pro Tallu na náš další vrh. Bude jím pes ze Švýcarska. Plánované spojení rodokmenů je k nahlédnutí zde.

Se slečnou Lily jsem se dnes zúčastnili stěněcí výstavy v Bratislavě. A má doma první titul Slovak Elite Minor Puppy Winner. Bohužel jsem trochu máslo a nepřečetl si pořádně program a odjel už po prvním kole...

Nové testy

05.02.2019

Mám velkou radost. Včera dorazily výsledky genetických testů Lily z USA a výsledek mě velmi mile překvapil. CDDY N/N a CLPS N/A po tatínkovi.

Je to tu zase

31.01.2019

Dnes nám začíná trenérský kurz, na který se moc těším. Spousta nových informací a snad to vylepší i spolupráci se zrzičkama. No nicméně Tallunka si to zařídila po svém. Dnes mi začala hárat a to o měsíc dřív než obvykle. Je to první hárání po štěňatech, takže je to asi normální, ale pokazila mi tímhle trochu poklidnou účast na...

V naší mateřské chovatelské stanici v Polsku se uvolnilo štěňátko. Je to stejné spojení, ze kterého pochází Talluah a tudíž lze předpokládat zdraví a povaha. Pokud máte vážný zájem, ozvěte se a mohu domluvit kontakt.