Novinky

Na léto chystáme další vrh, tentokrát F. Pojedeme za velice šikovným a pěkným psem do Dánska. Bližší info v sekci štěňata - vrh F. Zájemci o štěně mě mohou kontaktovat.

V sekci KRYCÍ PSI se budou dít velké věci. Během cca dvou měsíců očekávám, že budou připravení čtyři noví chovní psi. Všichni již mají splněnou velkou část povinností pro udělení chovnosti.

Daiki Ricky of The Ginger Meadows si připisuje další výstavní úspěch. V1 CAJC, Slovak Junior Trophy Winner, Slovak Trophy BOB a je o krok blíž dokončit slovenského junior šampiona. Byl by to tak jeho třetí juniorský titul (již má českého junior šampiona a C.I.B.-J). Jsme na něj a jeho lidskou mámu Janku moc pyšní a těšíme se na další úspěchy,...

Chidi je otcem

14.03.2023

V chovatelské stanici Amber Grove v Praze se Chidimu 4. března narodilo 5 krásných a zdravých štěňat. Dvě holky a tři kluci. Perníčkům přejeme hodně zdraví, lásky a spokojený psí život.

Daiki Ricky ze spojení Talluah a TJ, bratr mojí Penny se o víkendu stal junior šampionem krásy a měl velmi úspěšný výstavní víkend.

S radostí oznamuji, že “náš” Chidi bude otcem s Eillou z chovatelské stanice Amber Grove. Narození štěňat očekáváme na začátku března.

Chidi dnes úspěšně nakryl fenku z CHS Amber Grove. Pokud se zadaří, štěňata se narodí na začátku března. V případě zájmu o štěně z tohoto spojení, kontaktujte chovatelku.

S hrdostí oznamuji, že náš chlapec Chidi z vrhu C (Lily x Ares) se stal chovným psem. A co víc? V lednu bude krýt. Zájemci o štěně se mi mohou ozvat.