Novinky

Dnes dorazily radostné noviny z Polska. Moje odchovankyně z prvního vrhu, sestra od Lily, měla dnes potvrzenou březost a narození štěňat je očekáváno na začátku května. Paní chovatelka aktuálně příjmá záznamy o štěňata a pokud máte zájem, můžete se na ni obrátit přes jejich FB stránku.

Den 19

19.03.2021

Právě teď je to období, kdy jsou nejroztomilejší a kdy je nikomu nechci dát.

Objevují své nohy a zkoumají bednu. Klid před bouří, síla se probouzí. Na plemenku byla poslána následující jména: Calin, Chidi, Camielle, Coco Chanel a Cinnamon Roll.

Skvělé zprávy z Polska. Sestra od Lily již hárá a v následujících dnech budou krýt. Pokud vše dobře dopadne, tak se štěňata očekávají na začátku května. Pokud máte zájem o bližší informace a nevadí Vám si pro štěně vyrazit do polského Torunu, tak mi napište a rád nasdílím bližší informace.

Lily je nejlepší psí máma. Do nedávna jsem si myslel, že se Talluah starala vzorně, ale jakmile mám porovnání s Lily, tak je to nebe a dudy. Lily je neuvěřitelně jemná, starostlivá a chránící matka.

Úplňková noc u nás měla magický vliv a v den 63 se nám učebnicově narodilo pět štěňat. Tři holky a dva kluci. Všichni to zvládli dobře a Lily se vzorně stará.

Dnes jsme s Lily byli na kontrolním sonu u našeho pana veterináře a vše pokračuje jak má. Pan doktor napočítal s jistotou pět štěňat, ale finální počet se může samozřejmě lišit.

Vše probíhá učebnicově. Lily měla několik dnů nechutenství, ale už se její žravost zvětšuje. Figura se pomalu ztrácí. Od příštího týdne se zintenzivní růst štěňat a Lily se začne zvětšovat rychleji. Už teď je to dost poznat na jejím chovaní a je to ještě větší miláček. V pondělí se chystáme na kontrolní sono a pokusíme se tu drobotinu přepočítat.

Dnes jsme byli u našeho pana veterináře a ten na sonu potvrdil březost Lily. Termín porodu vychází na přelom února a března.