Novinky

Mají měsíc a začínají vystrkovat růžky. Talluah už kojí 3x denně a do konce příštího týdne bych chtěl mít plně odstaveno. Talluah je hodně strhaná.

Štěňata byla dnes všechna odčervena pastou Vitaminthe. Moc se jim to nelíbilo, ale nedá se svítit. Tallunka dostala tabletu, aby jí to nebylo líto.

Cvalíci

13.07.2020

Vše probíhá jak má a blíží se první odčervení.

Všechna štěňátka z aktuálního vrhu B již mají vybrané budoucí majitele. Pokud jste doposud ode mě neobdrželi potvrzení, tak na vás bohužel nezbylo a seznam bude kvůli GDPR smazán. Zapisovat se lze pouze na vrh C do náhradníků a to pouze e-mailem.

A je to tu!

02.07.2020

S hrdostí hlásíme do světa, že Tallunce se včera narodilo 7 krásných štěňátek. 4 kluci a 3 holky. Všichni se mají k světu a Talluah je profi maminka.

Talluah se krásně zakulacuje. Podle sona minimálně 5 kousků. Termín porodu vychází na 3-5. července

Dnes dorazil zpět potvrzený PP Lily a je z ní oficiálne chovná fena pod Retriever Klubem.

V současné chvíli nové zájemce nenabírám. Koronaprázdniny způsobily, že se seznam čekatelů vyšplhal přes číslo 90. Na vrh B, který se narodí na začátku července, je to prakticky bez šance. Vrh C je plánovaný na jaro 2021 (krytí leden/únor) a na ten budou zájemci vybírání podle zkušeností a plánů. Bližší informace o tomhle krytí jsou v sekci štěňat...

V neděli Lily úspěšně složila bonitační zkoušku OVVR a splnila tak poslední podmínku k uchovnění. Je to holka šikovná a během zkoušky mě velmi příjemně překvapila a zvládla aji aport se zvěří.