Novinky

Aby to nebylo jen o posledních štěňatech, rád bych se podělil o radosti z mých odchovů. Náš první vrh má již víc jak dva roky a ze všech vyrostli šikovní a vyrovnaní psi. Touto dobou máme v rodině jednu junior šampionku Polska a dvě chovné fenky. Další se aktuálně uchovňuje a vypadá to, že i náš jediný kluk v...

Novinky u nás

05.10.2020

Dlouho jsem tu nedal žádný příspěvek a přiznám se, že jsem docela zanedbal tenhle web v průběhu výchovy štěňat. Většinou mi to skončilo na Facebooku. Takže všichni jsou pochopitelně v nových domovech a mají se co vidím báječně. Oni i noví páníčci mi dělají radost. Berou to zodpovědně. Talluah se vrací do kondice. Vypadá teď sice jako koště, ale...

Mají měsíc a začínají vystrkovat růžky. Talluah už kojí 3x denně a do konce příštího týdne bych chtěl mít plně odstaveno. Talluah je hodně strhaná.

Štěňata byla dnes všechna odčervena pastou Vitaminthe. Moc se jim to nelíbilo, ale nedá se svítit. Tallunka dostala tabletu, aby jí to nebylo líto.

Cvalíci

13.07.2020

Vše probíhá jak má a blíží se první odčervení.

Všechna štěňátka z aktuálního vrhu B již mají vybrané budoucí majitele. Pokud jste doposud ode mě neobdrželi potvrzení, tak na vás bohužel nezbylo a seznam bude kvůli GDPR smazán. Zapisovat se lze pouze na vrh C do náhradníků a to pouze e-mailem.

A je to tu!

02.07.2020

S hrdostí hlásíme do světa, že Tallunce se včera narodilo 7 krásných štěňátek. 4 kluci a 3 holky. Všichni se mají k světu a Talluah je profi maminka.

Talluah se krásně zakulacuje. Podle sona minimálně 5 kousků. Termín porodu vychází na 3-5. července

Dnes dorazil zpět potvrzený PP Lily a je z ní oficiálne chovná fena pod Retriever Klubem.