Novinky

Vrh D

25.07.2021

Tak je to tu. Obě holky hárají a s Talluah se chystáme v prvním srpnovém týdnu do Německa za ženichem. Otevírám záznamy o štěňata a hledám zájemce se zájmem o plemeno a sport.

Asi nejzásadnější novinka za poslední dobu je, že jsme se s holkama přestěhovali do Brna a dům v Rájci je aktuálně v prodeji. Zatím nevím na jak dlouho, ale moc se nám tu líbí. Letní krytí je stále v plánu a již máme potvrzeného plemeníka. Bude to pes z Německa z pracovní linie, který pochází ze stejné CHS jako...

10. května se Kari narodilo šest krásných a zdravých štěňátek. Mám ohromnou radost, že se naše rodina rozrůstá a přeji štěňátkům ty nejlepší životy a nejlepší nové majitele.

Dnes dorazily radostné noviny z Polska. Moje odchovankyně z prvního vrhu, sestra od Lily, měla dnes potvrzenou březost a narození štěňat je očekáváno na začátku května. Paní chovatelka aktuálně příjmá záznamy o štěňata a pokud máte zájem, můžete se na ni obrátit přes jejich FB stránku.

Den 19

19.03.2021

Právě teď je to období, kdy jsou nejroztomilejší a kdy je nikomu nechci dát.

Objevují své nohy a zkoumají bednu. Klid před bouří, síla se probouzí. Na plemenku byla poslána následující jména: Calin, Chidi, Camielle, Coco Chanel a Cinnamon Roll.

Skvělé zprávy z Polska. Sestra od Lily již hárá a v následujících dnech budou krýt. Pokud vše dobře dopadne, tak se štěňata očekávají na začátku května. Pokud máte zájem o bližší informace a nevadí Vám si pro štěně vyrazit do polského Torunu, tak mi napište a rád nasdílím bližší informace.

Lily je nejlepší psí máma. Do nedávna jsem si myslel, že se Talluah starala vzorně, ale jakmile mám porovnání s Lily, tak je to nebe a dudy. Lily je neuvěřitelně jemná, starostlivá a chránící matka.

Úplňková noc u nás měla magický vliv a v den 63 se nám učebnicově narodilo pět štěňat. Tři holky a dva kluci. Všichni to zvládli dobře a Lily se vzorně stará.