Týden na světě

03.09.2018

Jistě jste všichni netrpěliví na více fotek a hlavně těch individuálních. Už bylo několik pokusů takový fotky udělat, ale vznikla z toho spousta fotek se zrzavou čmouhou. Nejlíp se fotí, když spí. Tallunka je nadále skvělá máma a buřtíci jsou dvojnásobní. Všichni. Začínají už vypadat jako psíci křížení s morčatama a moc krásně se vybarvují a nasrsťují. Tak jak jsem se dlouho bránil brzkému výběru, tak mám na 90% jasno. Jak se dalo očekávat, máme tu hlučnější a tižší jedince, i když každý z nich to v případě nespokojenosti umí dát pořádně hlasitě najevo. Maminka žere jako by nebyl zítřek. Dostává několik porcí denně a v množství se to vyrovná Benečkovi, takže je teď u nás aktuálně spotřeba asi dvou kilo masa denně. 

Slibuju, individuální fotky budou co nejdřív. Už mám nachystanou individuální podstránku pro každý mimino, jen to chce ty fotky. No ale pokud se přeci jen už chcete orientovat, tak tady je návod jak je rozeznat. Na K9 je již celý vrh k nalezení https://www.k9data.com/offspring.asp?ID=854072

bílá - Ariadne Love Lust - moje prvorozená princezna, která je zároveň největší prcek. Ze startu jsem ji musel přikládat k lepším strukům, protože kvůli svojí velikosti je snadněji odšťouchnutelná. Ale roste jako z vody. Znaky v obličeji se nejvíc podobají tatínkovi ze všech štěňat. 

tmavě modrá - Akari Dark Shadow - jedna ze tří holčiček bez znaků v obličeji. 

fialová - Adina Gold Dust - jedna ze tří holčiček bez znaků v obličeji, patří k těm nejklidnějším a nejtišším.

světle modrá - Abloom Trinity Lucienne - poslední ze tří holčiček bez znaků. Měla jednu z největších porodních vah a rozhodně žere jako pravý toller - snist všechno a ideálně i mámu.

No a zbytek je neoznačen, protože jdou poznat bez obojků.

Asura Lilac - světlá holčicka s lysinkou. Největší, nejsilnější, nejnenažranější a nejroztomilejší. Nemůžu z ní spustit oči od té doby co se narodila a s největší pravděpodobností to je moje Lily

Anthony Lucky Star - jako jediný chlap to má snadný a je nepřehlédnutelný. Tonda společně s Lily patří k "vůdcům smečky". Je nejtmavší, podělil Iagovu krásnou barvu. Na čele má bílý klínek a nově se mu kolem nosánku dělá bílý flek. 

Annouk Magic Spell - společne s Lily mají nejvýraznější znaky, ale Annouk bude asi tmavší. Nemá takovou lysinku jako Lily, ale má bílou špičku ocasu, ponožky a výraznou náprsenku. Občas je ji možné zaměnit s Tondou, mají téměř stejný klínek na hlavě.